TESTIVAL ATLETLER İLE AKTİVİTE TEKNİK SÜRÜŞ - Zero Gravity Crew

TESTIVAL ATLETLER İLE AKTİVİTE TEKNİK SÜRÜŞ

Testival, Organizasyon süresice kurulacak küçük rampaların ve virajların olduğu  minimal bir parkurda bütün kullanıcılara yönelik test sürüşü etkinliği düzenlenecektir. Etkinlikte +4 yaş çocuklardan başlayarak bütün kullanıcılara yönelik test bisikletleri ve yan ürünler kullanıcılara test ettirilecektir. Test sürüşleri sonrasi organizasyonun şekline gore, kura ile hediye verilmesi seçilebilir.
 
Atletler ile aktivite, Organizasyondaki etkinliklere katılan kişilerden kura vb yöntemlerle bir kaç kullanıcı seçilecektir. Bu kullanıcılar Yarışçılar ve sunucu ile vakit geçirmeye hakkazanacaklardır. Yarıştan önce padock bölümünde, tamir alanında ve yemek bölümünde yarışçılara eşlik edecekler ve çeşitli hediyelere sahip olacaklardır.
 
Teknik sürüş, Organizasyon kurulumunun başından son etkinliği başlangıcına kadar, etkinlik alanine giren her müşteri, belirli bir noktada oluşturulacak minimal alanda, bisikletler ile ilgili profesyonellerden, yarışçılardan ve teknik uzmanlardan eğitim alacaklardır. Bisiklet seçiminden, nerede kullanılabileceğine kadar uzanan genel ama kısa sureli eğitimler her yaş gurubuna verilecektir.
 

FOTOĞRAFLAR

BİZE ULAŞIN