DIRTJUMP/BMX TIME ATTACK - İMZA ETKİNLİĞİ - Zero Gravity Crew

DIRTJUMP/BMX TIME ATTACK - İMZA ETKİNLİĞİ

Dirtjump/BMX hareket etkiliği, aktivite süresince uygulanan bir platform eğlencesidir. Herkesin görebileceği ve izleyebileceği bir alana yerleştirilen karşılıklı rampalarda oluşan platformda Dirtjump ve BMX pro binicilerinin yaptığı atlayış showlarının toplamıdır. Etkinlik süresince 2 veya 3 saat arayla düzenlenerek 3-6 bisikletçinin rampalardaki yaptıkları showlarla izleyiciler keyifli vakit geçirerek, extreme bisikletçiliğin alanları hakkında ok daha görsel eğlence ile buluşurlar. 
 
Etkinlik alanine giren herkesi ilgilendiren bu yarış, tamamen eğlence amaçlı ve test amaçlı bir etkinliktir. Alana giren herkes küçük bir parkurda etkinliği sağladığı bisikletlerden birisi ile tur atar ve sonrasında tur zamanı listesine eklenir. Etkinliğin süresi ve organizasyonun belirleyeceği sisteme gore her 4 saat veya günün birincisi bir ödül kazanır.  Bu sayede etkinliğe katılan kişiler sonraki günlerde de alanı ziyaret edecek ve yarışmanın heyecanına eşlik edeceklerdir. Her katılımcıya Tshirt / Sweetshirt hediye edilir.
 
DownMall, UrbanDown yarışlarından sonra veya öncesinde dünyaca ünlü show bisikletçileri ve yarışçıları ile insanların sohbet etmeleri ve fotograf çektirip, fotograflarını imzalatmaları ve güzel anıları ile hatırlayacakları ve takip edecekleri bir etkinliktir. Parkurun bir kısmında kurulacak masalar ve fotograf podyumu ile insanlara eğlenceli bir selfie etkinliği sunulmaktadır. Organizasyonun durumuna gore en iyi selfie çekilen müşteri yarışçıların kendi elinden bir hediye alabilir.

FOTOĞRAFLAR

BİZE ULAŞIN